5 דברים שעושים סקס רע


נכתב בתאריך: 20/11/2023

סקס טוב הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים, והוא יכול להביא הנאה, קרבה וחיבור. אבל, למרבה הצער, סקס רע יכול לקרות בכל עת. ישנם דברים רבים שיכולים להפוך חוויה מינית ללא נעימה, בין אם זה חוסר הסכמה או תקשורת, טכניקה לקויה, או כל מספר גורמים אחרים. הנה חמישה מהדברים הנפוצים ביותר שיכולים לעשות סקס רע.

1. לא מדברים על הסכמה  – כפי שזה נראה, אחת הבעיות הגדולות ביותר עם סקס רע הוא חוסר הסכמה. הסכמה היא כל כך חשובה, וזה חיוני כי היא מבוססת וכי שני הצדדים מרגישים בנוח לפני ביצוע כל סוג של פעילות מינית. אם אינך בטוח אם זה בסדר להמשיך, קח את הזמן לשאול ולוודא. אם לא תעשה זאת, הדבר עלול להוביל לתוצאות הרות אסון.

 2. תקשורת  לקויה – חוסר תקשורת יכול לפגוע בחוויה המינית בכמה דרכים שונות. שיחה עם בן הזוג שלך לפני ובמהלך יחסי מין יכולה לעזור לוודא שכולם נמצאים באותו דף ושכולם מקבלים את מה שהם אוהבים וצריכים מהחוויה. אם אחד מבני הזוג מרגיש משהו לא נעים או לא נוח, דיבור יכול להבטיח שזה יטופל באותו רגע.

3. טכניקה גרועה למרות תשוקה – והתלהבות תמיד מוערכים, לא שיש את הטכניקה הנכונה יכול להיות buzzkill אמיתי. קח את הזמן ללמוד כמה מהלכי מין טובים, ולגלות מה בן הזוג שלך נהנה ולא נהנה. לקחת יוזמה כדי לוודא ששני בני הזוג מרוצים זה סקסי!

4. לא להתמקד הנאה – למרבה הצער, לחברה יש דרך למסגר סקס כמשהו שהוא בעיקר לטובת ההנאה של גברים. זה לא המצב, וחשוב לוודא שהצרכים והרצונות של שני בני הזוג נלקחים בחשבון. הקפידו להתמקד בהנאה של בן הזוג שלכם לא פחות (אם לא יותר) משלכם, והחוויה תהיה הרבה יותר טובה לשניכם.

5. חוסר מוכנות – שימוש בדברים נגישים בקלות כמו חומר סיכה וקונדומים הם דרכים נהדרות להבטיח חוויה מינית מהנה לשני הצדדים. הקדשת זמן כדי לוודא שפריטים אלה מוכנים לשימוש יכולה להפוך או לשבור חוויה מהנה אחרת.

בסך הכל, סקס טוב יכול להיות נפלא ומועיל למערכות יחסים. מודעות לדברים הנפוצים שיכולים להוביל לסקס גרוע יכולה לעזור להבטיח שלכל המעורבים תהיה חוויה מהנה ובלתי נשכחת. לקיחת ההדרכה מרשימה זו וביצוע מחקר נכון על מין והסכמה יכולים לעזור להפוך את חיי המין שלך למהנים יותר. אם הייתה לך חוויה של סקס רע, בוא לבלות עם נערות ליווי בקריות בשביל להינות מסקס איכותי. 

מאמרים נוספים

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?
חדש!

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?

נערות ליווי היו נושא של קסם ומחלוקת במשך מאות שנים, אבל מה הם בדיוק? בחברה מודרנית, עדיין יש שוק חזק […]

לקריאה »
עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי
חדש!

עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי

עיסוי אירוטי הוא סוג של עיסוי ששורשיו בעיסוי המסורתי אך מוסיף רמה חדשה לגמרי של הנאה חושנית. עיסוי זה מתמקד […]

לקריאה »
מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים
חדש!

מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים

כגבר, אין דבר גרוע יותר מלמצוא את עצמך באמצע מצב דביק – פשוטו כמשמעו! כתמי זיעה הם אחד המאבקים האוניברסליים […]

לקריאה »