שאין חגיגיות האלוויין פשוט הולכים לנערות ליווי


נכתב בתאריך: 10/11/2023

נובמבר הוא באופן מסורתי חודש עמוס מלא בחגיגות ואירועים חשובים. ישנם מגוון מנהגים, טקסים דתיים וחגים המתקיימים לאורך כל החודש. הנה כמה מהאירועים החשובים ביותר המתרחשים במהלך נובמבר. הראשון בנובמבר הוא יום כל הקדושים , יום קדוש קתולי המוקדש לכבוד כל הקדושים שהלכו לפנינו. יום המתים נחגג במקסיקו ביום זה. הוא האמין כי רוחות המתים לחזור לארץ כדי לבקר ולאכול את האוכל המיוחד שהוכן עבורם.

ב-11 בנובמבר חל יום החיילים המשוחררים בארצות הברית ויום הזיכרון בקנדה. יום זה מכבד את כל החיילים המשוחררים ששירתו בצבא, כמו גם את אלה המשרתים כיום. יום הפרג מצוין ביום זה בשתי המדינות.

הגורו ננאק ג'ייאנטי נחגג ב-30 בנובמבר ומציין את יום הולדתו של הגורו הראשון של הסיקיזם. החג נחגג בתהלוכות, מוזיקה ושירת מזמורים. בהודו, פסטיבל דיוואלי נחגג בין ה -4 ל -8 בנובמבר. הדלקת מנורות שמן, זיקוקים וקישוטים נוצצים מאפיינים את החג הזה, שחוגג את ניצחון הטוב על הרע.

נובמבר הוא גם חודש פופולרי לחגיגות חג ההודיה בארצות הברית ובקנדה. באופן מסורתי, משפחות וחברים מתאספים יחד כדי ליהנות מסעודה גדולה ולהביע הכרת תודה על כל מה שהתברכו בו לאורך כל השנה.

לא משנה מה אתם חוגגים בנובמבר, זהו חודש שמלא באירועים וחגים חשובים. למרות שאולי אין אירוע מיוחד לחגוג, חשוב לקחת רגע כדי להיות אסירי תודה על כל הברכות שניתנו לנו.

ליל כל הקדושים נחגג כיום במקומות שונים בעולם, כאשר הוא כבר מחוץ לקונטקסט הדתי. זהו יום של מסיבות ותחפושות, והמבוגרים חוגגים אותו בתחפושות די נועזות.  בארץ זה לא חזק, אבל אם תרצו לעשות משהו הערב, פשוט בלו עם נערות ליווי באילת. גם שם אפשר להשתמש בתחפושות… 

מאמרים נוספים

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל
חדש!

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל

הרצליה, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא עיר מקסימה ושוקקת חיים בישראל שמציעה משהו לכל אחד. מחופיה היפים ועד לתרבות […]

לקריאה »
לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה
חדש!

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה

כשזה מגיע לעולם הבלוגים העצום והשנוי במחלוקת לעתים קרובות, יש נושא אחד שממשיך לעורר סקרנות וקסם: בלוגים של סקס. פלטפורמות […]

לקריאה »
לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל
חדש!

לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל

ישראל היא מדינה קטנה אך מגוונת, רוויית היסטוריה, תרבות ויופי. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות שלה כמו תל אביב […]

לקריאה »