סיפור סקס בין הגלים


נכתב בתאריך: 08/10/2023

שרית ואיתן היו יחד כמה חודשים, אבל הכימיה הבלתי מעורערת ביניהם עדיין לא הגיעה לשיא החום. נכון, הם נהנו מנשיקות נלהבות ומפגשי איפור מהבילים, אבל הם היו זקוקים למשהו אפילו יותר. משהו עוד יותר מפתה ומפתה, משהו פראי ולא נודע, והיום, זה היה מגיע.

הם נפגשו במקום חוף מבודד; איש לא היה בסביבה מלבדם. שרית הגיעה קצת מוקדם יותר כדי להגדיר את מצב הרוח כמו שצריך, עם נרות שונים במרווחים אסטרטגיים סביב חול החוף. ראיין הגיע זמן קצר לאחר מכן, והשניים מיד התחבקו – שפתיהם היו שלובות כל כך חזק, שהם היו מאוחדים כאחד. ידיו של איתןליטפו ברכות את מותניה של שרית , בוחנות את הקימורים החושניים והגליים שלה.

הכימיה ביניהם הייתה מוחשית, והגאות והשפל הגואה אפשרו אווירה אינטימית יותר כשהם עשו את דרכם באיטיות בגלים העדינים ביותר לעבר שפת המים. איתןצעד מאחורי שרית , ידיו אוחזות קלות בכתפיה ובעורפה. אגודליו עיסו את עורפה בלחץ מספיק כדי לגרום לה לגנוח.

הוא הוביל אותה בעדינות אל מגבת חוף עטופה על החול, וכרע על ברכיו מעל גופה. שפתיו הותירו נשיקות נלהבות בצדי צווארה וכתפה, וידיו עקבו אחר קווי המתאר של גופה כאילו ציירו יצירת מופת של אמן. שפתיו נעו כלפי מעלה, מצאו את המקום ליד בסיס צווארה של שרית , ומצצו בעדינות, דפקו וחקרו את האזורים הרגישים שלה. ממש כפי שעשה פעמים רבות כאשר בילה עם נערות ליווי ברמת גן

ידיה של שרית בחנו את גבו השרירי של ריאן, לא מסוגלות להישאר במקום כשההנאה גברה. נשיקותיו של איתןדרשו רמות הולכות וגדלות של שביעות רצון ככל שהלילה נמשך, וסוג מיוחד של כימיה עלה מגופם המקשר. מגעו של איתןנעשה מוצק ובטוח יותר, ותנועותיה של שרית נעשו הרמוניות יותר ויותר, כשגופם הסתנכרן בהרמוניה מושלמת.

ככל שהקשר ביניהם הלך והעמיק, איתן שיתף את גופו בצורה יוצאת דופן ועדינה. רגישותו הייתה ללא תחרות, ושרית נסחפה גל אחר גל של עונג עז.

הם שכבו יחד שעות לאחר מכן, גופם שזור באיחוד מושלם של מנוחה ורגיעה. המילים היו מיותרות כשהם בילו את הזריחה באושר מוחלט. איתן ושרית בדיוק נכנסו לתחום חדש של תשוקה ותגליות, עולם שהם ידעו שיתחלק רק ביניהם.

מאמרים נוספים

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל
חדש!

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל

הרצליה, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא עיר מקסימה ושוקקת חיים בישראל שמציעה משהו לכל אחד. מחופיה היפים ועד לתרבות […]

לקריאה »
לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה
חדש!

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה

כשזה מגיע לעולם הבלוגים העצום והשנוי במחלוקת לעתים קרובות, יש נושא אחד שממשיך לעורר סקרנות וקסם: בלוגים של סקס. פלטפורמות […]

לקריאה »
לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל
חדש!

לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל

ישראל היא מדינה קטנה אך מגוונת, רוויית היסטוריה, תרבות ויופי. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות שלה כמו תל אביב […]

לקריאה »