מה לא לעשות בדייט ראשון


נכתב בתאריך: 18/11/2023

אף אחד לא רוצה לעשות רושם רע בדייט ראשון. אבל קשה לדעת בדיוק איך לפעול ומה לומר. כדי לעזור לכם ליצור את הרושם הטוב ביותר האפשרי, הנה כמה דרכים בטוחות להימנע מהן אם אתם יוצאים לדייט ראשון.

הניחו את הטלפון בצד – הטלפון שלכם אמור להישאר חבוי בדייט ראשון. לא רק שבדיקה מתמדת של זה תסיח את הדעת, זה גם יכול להיות מאוד דוחה. הניחו את הטלפון בצד, ותנו לדייט שלכם את תשומת הלב הבלתי מחולקת שלכם.

אל תדברו יותר מדי על עצמכם – כמובן, טבעי לרצות לשתף על עצמכם בדייט ראשון. אבל לדבר יותר מדי יכול להוביל לשיחה חד צדדית מביכה. שמור על המיקוד בדייט שלך על ידי שאילת שאלות והקשבה פעילה.

הימנעו מנושאים שליליים – דייט ראשון הוא הזדמנות לעשות רושם חיובי על הדייט שלכם. דיבור על נושאים שליליים כמו מערכות יחסים קודמות, דרמה בעבודה או פוליטיקה יכול להשאיר טעם חמוץ בפה של הדייט שלך. בחרו שיחה מרוממת יותר כדי ליצור חיבור טוב יותר ביניכם. גם הסיפורים שלכם על נערות ליווי בחולון הם לא במקום..

אל תתאמצו יותר מדי – זה בסדר להיות עצמכם, גם אם אתם מרגישים קצת לחוצים. אל תנסו יותר מדי לצאת מגניבים או מקסימים מדי, במיוחד אם זה לא חלק מהאישיות שלכם. להתאמץ יותר מדי יעשה את זה ברור – ולא לשים.

היו אדיבים – הדייט שלכם נמצא שם כדי להכיר אתכם, לא את הדעות שלכם. תתמכו בדייט שלכם, גם כשאתם לא מסכימים איתו. גם אם נושא הוא לא התה שלכם, הקשיבו בקשב רב ואל תשכחו לנהוג בכבוד.

אל תשתו יותר מדי – זה בסדר לשתות כמה משקאות בדייט הראשון, אבל אל תגזים. אתם רוצים להיות מפוכחים מספיק כדי לזכור את השיחה הטובה שניכם מנהלים. בנוסף, תרצה להיות צלול כדי לנהל שיחות משמעותיות ולהשאיר רושם מתמשך.

שמרו על קלילות וכיף – דייט ראשון צריך להיות על כיף והיכרות אחד עם השני. הימנע מנושאים רציניים מדי מההתחלה מכיוון שהם יכולים להיות מכריעים. במקום זאת, שמרו על מצב רוח קליל על ידי שיחה על התחביבים שלכם, התוכניות הקרובות או אנקדוטות מהנות.

לסיכום, דייט ראשון הוא הזדמנות חשובה לעשות רושם נהדר על הדייט שלכם. כדי להפיק את המיטב מהזמן שלכם יחד, שמרו את הטלפון שלכם בצד, אל תדברו יותר מדי על עצמכם, אל תעלו שליליות, אל תשתדלו יותר מדי, היו אדיבים, אל תשתו יותר מדי ושמרו על קלילות וכיף. פעולה זו תעזור לכם ליצור חוויה מהנה וחיבור שיחזיק מעמד.

מאמרים נוספים

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?
חדש!

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?

נערות ליווי היו נושא של קסם ומחלוקת במשך מאות שנים, אבל מה הם בדיוק? בחברה מודרנית, עדיין יש שוק חזק […]

לקריאה »
עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי
חדש!

עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי

עיסוי אירוטי הוא סוג של עיסוי ששורשיו בעיסוי המסורתי אך מוסיף רמה חדשה לגמרי של הנאה חושנית. עיסוי זה מתמקד […]

לקריאה »
מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים
חדש!

מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים

כגבר, אין דבר גרוע יותר מלמצוא את עצמך באמצע מצב דביק – פשוטו כמשמעו! כתמי זיעה הם אחד המאבקים האוניברסליים […]

לקריאה »