מדיטציית אורגזמה לנשים


נכתב בתאריך: 08/10/2023

מדיטציית אורגזמה היא מאוד מרגיעה ומשחררת. סערה זו של הורמונים וכימיקלים המיוצרים באמצעות עוררות מובילה להנאה שבשחרור. אורגזמה הוא העניין של להיות שקט ורגוע לפני שמתחילים לגרות את עצמך או עם בן זוג, לעבור תנועות של גירוי דרך האורגזמה ובאותו רגע, לקחת את הזמן כדי לקבל את הנשימה שלך ללכת מתנשף לצריכה איטית ושחרורים ארוכים. עיניים פקוחות או עצומות, המשיכו לנשום ותהיו רגועים יותר.


דמיינו עד כמה הגוף שלכם רגוע. שימו לב לצוואר שלכם ולחוסר המתח שבו, עברו לכתפיים, תנו להם לנוח לתוך התמיכה שאתם נשענים עליה. האמות, הידיים, האצבעות. בצע את ההערכה דרך גופך בזמן שאתה נושם נשימות בטן עמוקות ומשחרר נשיפות ארוכות. דמיינו את האוויר זורם בחופשיות דרך גופכם הרגוע. העוררות שלך עשויה לחזור כאשר אתה מציין את הגוף שלך בדרך חדשה. דרך רכה יותר. מדיטציית אורגזמה היא שיטה המאמנת את תשומת הלב והמודעות שלך כדי להשיג מצב נפשי צלול ורגשי של הוויה המאפשר לך להישאר באופן מודע במצב זה כאשר אתה עומד.

אפשר לנסות, אבל נראה כי נשים מתחברות לכך יותר מאשר גברים. אצלנו הגברים הדרך לאורגזמה טובה מתחילה קודם כל בזיון טוב. והעוצמה של הזיון היא זו שתשלוט לנו ולבת הזוג על הנשימות.

אז אם אתם מבינים עניין, שימו את המדיטציה בצד ובואו לבלות עם נערות ליווי בחולון. הן יראו לכם איך מגיעים לאורגזמות משחררות בדרך הקלה והמהירה ביותר. לא צריך לחפש במקומות אחרים. ובטח שאין צורך בשיטות לא מוכחות לסיפוק. 

מאמרים נוספים

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל
חדש!

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל

הרצליה, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא עיר מקסימה ושוקקת חיים בישראל שמציעה משהו לכל אחד. מחופיה היפים ועד לתרבות […]

לקריאה »
לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה
חדש!

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה

כשזה מגיע לעולם הבלוגים העצום והשנוי במחלוקת לעתים קרובות, יש נושא אחד שממשיך לעורר סקרנות וקסם: בלוגים של סקס. פלטפורמות […]

לקריאה »
לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל
חדש!

לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל

ישראל היא מדינה קטנה אך מגוונת, רוויית היסטוריה, תרבות ויופי. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות שלה כמו תל אביב […]

לקריאה »