מדיטציית אורגזמה לנשים


נכתב בתאריך: 08/10/2023

מדיטציית אורגזמה היא מאוד מרגיעה ומשחררת. סערה זו של הורמונים וכימיקלים המיוצרים באמצעות עוררות מובילה להנאה שבשחרור. אורגזמה הוא העניין של להיות שקט ורגוע לפני שמתחילים לגרות את עצמך או עם בן זוג, לעבור תנועות של גירוי דרך האורגזמה ובאותו רגע, לקחת את הזמן כדי לקבל את הנשימה שלך ללכת מתנשף לצריכה איטית ושחרורים ארוכים. עיניים פקוחות או עצומות, המשיכו לנשום ותהיו רגועים יותר.


דמיינו עד כמה הגוף שלכם רגוע. שימו לב לצוואר שלכם ולחוסר המתח שבו, עברו לכתפיים, תנו להם לנוח לתוך התמיכה שאתם נשענים עליה. האמות, הידיים, האצבעות. בצע את ההערכה דרך גופך בזמן שאתה נושם נשימות בטן עמוקות ומשחרר נשיפות ארוכות. דמיינו את האוויר זורם בחופשיות דרך גופכם הרגוע. העוררות שלך עשויה לחזור כאשר אתה מציין את הגוף שלך בדרך חדשה. דרך רכה יותר. מדיטציית אורגזמה היא שיטה המאמנת את תשומת הלב והמודעות שלך כדי להשיג מצב נפשי צלול ורגשי של הוויה המאפשר לך להישאר באופן מודע במצב זה כאשר אתה עומד.

אפשר לנסות, אבל נראה כי נשים מתחברות לכך יותר מאשר גברים. אצלנו הגברים הדרך לאורגזמה טובה מתחילה קודם כל בזיון טוב. והעוצמה של הזיון היא זו שתשלוט לנו ולבת הזוג על הנשימות.

אז אם אתם מבינים עניין, שימו את המדיטציה בצד ובואו לבלות עם נערות ליווי בחולון. הן יראו לכם איך מגיעים לאורגזמות משחררות בדרך הקלה והמהירה ביותר. לא צריך לחפש במקומות אחרים. ובטח שאין צורך בשיטות לא מוכחות לסיפוק. 

מאמרים נוספים

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?
חדש!

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?

נערות ליווי היו נושא של קסם ומחלוקת במשך מאות שנים, אבל מה הם בדיוק? בחברה מודרנית, עדיין יש שוק חזק […]

לקריאה »
עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי
חדש!

עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי

עיסוי אירוטי הוא סוג של עיסוי ששורשיו בעיסוי המסורתי אך מוסיף רמה חדשה לגמרי של הנאה חושנית. עיסוי זה מתמקד […]

לקריאה »
מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים
חדש!

מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים

כגבר, אין דבר גרוע יותר מלמצוא את עצמך באמצע מצב דביק – פשוטו כמשמעו! כתמי זיעה הם אחד המאבקים האוניברסליים […]

לקריאה »