כיצד לזהות תווית בגדי גברים מזויפת


נכתב בתאריך: 21/11/2023

תוויות מעצבים מזויפות הן מציאות מצערת בעולם אופנת הגברים. ככל שהזייפנים הופכים מתוחכמים יותר, קשה יותר ויותר להבדיל בין פריט מקורי למזויף. כדי לעזור לצרכנים להימנע מזיופים, ריכזנו כמה טיפים כיצד לזהות תווית מזויפת של בגדי גברים.

התחל עם המחיר – המחיר הוא בדרך כלל סימן מובהק לתווית בגדי גברים מזויפת. אם לפריט יוקרה יש תג מחיר נמוך במיוחד, הוא כנראה מזויף. האיכות לא זולה, אז אם המחיר טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שכן. כמובן, זה לא אומר שאתה לא יכול למצוא בגדי מעצבים אמיתיים בהנחה. אבל עדיף לדרוך בזהירות ולהיזהר מפריטים זולים מדי.

בדוק את הלוגו – דרך פשוטה לקבוע את האותנטיות של תווית בגדי גברים היא לבדוק את הלוגו. הצורה והגופן של הלוגו בדרך כלל יתאימו לדבר האמיתי, עם זאת יש כמה סתירות קטנות שעשויות להצביע על כך שאתה מסתכל על תווית מזויפת. לדוגמה, לוגו שהודפס בצורה גרועה מצביע לעתים קרובות על זיוף. זה יכול להיות שימושי גם להשוות את הלוגו שאתם מסתכלים עליו מול תמונות של הדבר האמיתי אשר זמינות באופן נרחב באינטרנט.

בחנו את איכות התפירה – תווית בגדי גברים אמיתית באיכות טובה תהיה בעלת תפירה מסודרת וחזקה המעידה בבירור על האותנטיות שלה. פריט מזויף יהיה בדרך כלל בעל תפירה גרועה, עם צמתים מתפרמים או מרושלים. פריטים מזויפים עשויים גם להיות פגמים או סימנים שנותרו על הבד, או עשויים להיראות מגושמים ומגושמים בתפרים.

בדוק את הבד – הבד של בגדי מעצבים עשויים היטב צריך להצביע על האותנטיות שלו. בדים מזויפים באיכות ירודה ירגישו בדרך כלל מגרדים, בעוד בגדי מעצבים מקוריים ירגישו בדרך כלל רכים ונוחים. בדי מעצבים מקוריים יהיו גם משמעותיים יותר באופן ניכר מבגד מזויף. כדאי גם לשים לב לחוסר עקביות בדוגמת הבד בין חלקים שונים של הבגד.

חפשו רכיבים מחלידים –  בגדי מעצבים מקוריים לא צריכים להכיל רכיבים מחלידים, בעוד שתווית בגדי גברים מזויפת עשויה להכיל מגוון חלקים שעלולים להחליד. חלקים אלה עשויים לנוע בין רוכסנים או כפתורים ממתכת, לחומרה כגון עיניות או מסמרות.

עולם בגדי המעצבים המזויפים הוא עולם משגשג, ולכן חשוב להיות ערניים ומודעים לסימנים של תווית בגדי גברים מזויפת. על ידי בדיקת תג המחיר, הלוגו, איכות הבד, התפרים והרכיבים החלודים, הצרכנים יהיו מצוידים היטב לזהות פריט מזויף.

וכמובן, אנו רואים כי אתה גבר בעל מודעות אופנתית. אם כך אתה צריך לבחור רק בבילויים איכותיים, כמו למשל דירות דיסקרטיות בתל אביב

מאמרים נוספים

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?
חדש!

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?

נערות ליווי היו נושא של קסם ומחלוקת במשך מאות שנים, אבל מה הם בדיוק? בחברה מודרנית, עדיין יש שוק חזק […]

לקריאה »
עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי
חדש!

עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי

עיסוי אירוטי הוא סוג של עיסוי ששורשיו בעיסוי המסורתי אך מוסיף רמה חדשה לגמרי של הנאה חושנית. עיסוי זה מתמקד […]

לקריאה »
מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים
חדש!

מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים

כגבר, אין דבר גרוע יותר מלמצוא את עצמך באמצע מצב דביק – פשוטו כמשמעו! כתמי זיעה הם אחד המאבקים האוניברסליים […]

לקריאה »