השפל על המלונות הגרועים ביותר בסן פרנסיסקו


נכתב בתאריך: 03/01/2024

סן פרנסיסקו היא עיר שאין דומה לה. הוא מלא אופי ותרבות, אבל יש בו גם כמה מלונות לא כל כך כוכבים. אמנם ישנם מלונות יוקרה נפלאים רבים הממוקמים ברחבי העיר, ישנם מספיק מלונות subpar כי אתה צריך להיות מודע אם אתה מחפש מקום להישאר בעת ביקור באזור המפרץ.

הראשון ברשימה הוא מלון Whistling בדרום השוק. בסך הכל, המלון הוא מראה עיניים, מבפנים ומבחוץ. השטיחים והמצעים נראים טמאים ומרופטים. הלובי והחדרים אינם מאורגנים והצוות אמור להיות מועיל. כדי להחמיר את המצב, החדרים כאן לא תמיד כוללים מיזוג אוויר, אז התכוננו להזיע במהלך שהותכם.

הבא ברשימת המלונות הגרועים ביותר בסן פרנסיסקו הוא מלון גרין ברובע מישן. מלון זה ידוע בעסקיו המפוקפקים ובמוניטין שלו כמושך אליו אנשים מפוקפקים רבים. דיווחים מצביעים על כך שפעילויות כמו שימוש בסמים מתרחשות בחלק מחדרי המלון ובטיחות יכולה להיות דאגה כאן. החלק החיצוני של המלון עגום ובפנים, סביר להניח שתמצאו שטיחים מעופשים ומצעים מזוהמים.

מלון דיאמונד הממוקם בראשן היל משלים את רשימת המלונות הגרועים ביותר בסן פרנסיסקו. מלון זה היה פעם מקום מפואר לשהות בו, אך כעת הוא מוזנח ולא מזמין. למרות שלמלון יש תכונות מסוימות שמושכות מבקרים, כמו אזור בריכה ונוף הגון, הצוות כאן אמור להיות חסר ניסיון ולא יעיל. מדיווחים, האורחים כאן מתלוננים על תשלום יתר עבור שירותים, ובחדרים יש לעתים קרובות כתמים, אביזרים שבורים ועיצוב מתוארך.

בהתחשב באפשרויות אלה, אנו ממליצים לך להתרחק משלושת המלונות הגרועים ביותר בסן פרנסיסקו. לא חסרים מלונות מצוינים ברחבי העיר שיעניקו לכם את היוקרה והנוחות שאתם מחפשים מבלי להסתכן בשהייה מצערת. כדי להקל על חיפוש המלונות שלך, אנו ממליצים להשתמש באתרי ביקורות והמלצות מקוונים כדי לקבל מושג על חווית המלון שאתה יכול לצפות לה.

לסיכום, בעוד שלושת המלונות הגרועים ביותר בסן פרנסיסקו עשויים להציע מקום לינה זול, לא כדאי לסכן את הבטיחות או הנוחות שלך כדי לחסוך קצת כסף. חסוך לעצמך את כאב הראש וחקור את האפשרויות שלך לפני ביצוע ההזמנה. על ידי לקיחת הזמן לעשות קצת מחקר, אתה יכול להבטיח את השהייה שלך בסן פרנסיסקו יהיה אחד נוח ומהנה.

ואם היה לכם רע בחופשה בגלל מלונות זולים, כאשר תחזרו פנקו את עצמכם עם דירות דיסקרטיות בתל אביב

מאמרים נוספים

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל
חדש!

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל

הרצליה, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא עיר מקסימה ושוקקת חיים בישראל שמציעה משהו לכל אחד. מחופיה היפים ועד לתרבות […]

לקריאה »
לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה
חדש!

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה

כשזה מגיע לעולם הבלוגים העצום והשנוי במחלוקת לעתים קרובות, יש נושא אחד שממשיך לעורר סקרנות וקסם: בלוגים של סקס. פלטפורמות […]

לקריאה »
לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל
חדש!

לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל

ישראל היא מדינה קטנה אך מגוונת, רוויית היסטוריה, תרבות ויופי. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות שלה כמו תל אביב […]

לקריאה »