בחירת נעלי הגברים הנכונות לכל אירוע


נכתב בתאריך: 18/11/2023

חשוב להצטייד בנעליים המתאימות לאירוע הנכון. הנעליים הלא נכונות יכולות לגרוע מהתלבושת ולגרום לאדם להיראות כאילו הוא מתאמץ מדי או לא במקום. הזוג הנכון, לעומת זאת, יכול לקחת תלבושת מאפרורית לאפרורית. כדי להבטיח כי הנעליים הנכונות נבחרות בכל פעם, גברים צריכים להבין את האירועים הדורשים סגנונות שונים של נעליים.

לאירועים רשמיים

כאשר מתעורר אירוע רשמי, שני סוגים של נעליים מקובלים בדרך כלל: נעלי אוקספורד ולופרס. נעלי אוקספורד הן סוג של נעלי שרוך סגורות וכוללות עיטורים מעודנים, אם כי הן זמינות במגוון סגנונות. באופן מסורתי, הם עשויים מעור ומיועדים לפעילות ספורטיבית ואלגנטיות. Loafers, לעומת זאת, הן נעליים מחליקות והן סגנון קלאסי שמגיע בשפע של וריאציות, החל מלופרס פני קלאסי ועד סגנונות בוהן מוק מתלבשים יותר.

עבור עסקים

עסקיים לבוש צריך להיות מראה מקצועי יותר, ואת נעלי הגברים הטובות ביותר לעסקים כוללים אוקספורד, loafers, ודרבי. נעלי אוקספורד נראות מתוחכמות ומקצועיות. לופרס ודרבי נוטים להיות יותר קז'ואליים מאשר נעלי אוקספורד, ולכן ניתן לבחור אותם בהתאם לקוד הלבוש במקום. נעלי דרבי הן סוג של נעל עם שרוכים פתוחים בעלת פתח רחב, ויכולות להגיע בסגנונות קלאסיים ומודרניים כאחד.

לאירועים רגועים

כאשר אירועים רגועים דורשים לבוש פחות רשמי, נעלי הגברים הטובות ביותר כוללות נעלי ספורט, נעלי סירה וסנדלים. נעלי ספורט הן הנעל המסורתית ללבוש יומיומי או ספורטיבי, והן מגיעות במגוון סגנונות, כולל עור, קנבס ואפילו בטנת עור. נעלי סירה הן גם אופציה כאשר מראה קז'ואל הוא הרצוי. הם נראים נהדר עם זוג נחמד של חאקי או ג'ינס ואפילו מכנסיים קצרים. סנדלים הם אופציה מזדמנת נוספת כאשר יש צורך בהנעלה.

לאירועים בחוץ

כאשר אירועים בחוץ מתעוררים, נעלי הגברים הטובות ביותר כוללות מגפיים, נעלי הליכה ומוקסינים. מגפיים נהדרים למזג אוויר קר או לשטח מרושל, מכיוון שהם מספקים הגנה ויציבות. מוקסינים ונעלי הליכה מציעים אחיזה וריפוד נוספים לטיפוסים הרפתקנים יותר.

ומה לגבי דירות דיסקרטיות בצפון? האם יש משהו מיוחד שצריך ללבוש? לא … פשוט נעליים שיהיו לכם נוחות.   

בסופו של דבר, כאשר בוחרים את הנעליים הנכונות לכל אירוע, יש לקחת בחשבון את האירוע המדובר, את המראה הרצוי ואת הפעילויות שהאדם צפוי להשתתף בהן במהלך האירוע. עם הידע הנכון וחוש הסגנון, לגברים לא אמורה להיות בעיה לבחור את זוג הנעליים המושלם לכל אירוע. 

מאמרים נוספים

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?
חדש!

מהן נערות ליווי ומדוע הביקוש לשירותיהן נותר כה גבוה?

נערות ליווי היו נושא של קסם ומחלוקת במשך מאות שנים, אבל מה הם בדיוק? בחברה מודרנית, עדיין יש שוק חזק […]

לקריאה »
עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי
חדש!

עיסוי אירוטי: מדריך להנאות החושניות של מגע אנושי

עיסוי אירוטי הוא סוג של עיסוי ששורשיו בעיסוי המסורתי אך מוסיף רמה חדשה לגמרי של הנאה חושנית. עיסוי זה מתמקד […]

לקריאה »
מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים
חדש!

מאבק בכתמי זיעה – טיפים לשמירה על גברים יבשים

כגבר, אין דבר גרוע יותר מלמצוא את עצמך באמצע מצב דביק – פשוטו כמשמעו! כתמי זיעה הם אחד המאבקים האוניברסליים […]

לקריאה »