איך להשיג יותר סקס בקולג '


נכתב בתאריך: 30/12/2023

עם כל כך הרבה הזדמנויות בקולג ', זה יכול להיות קשה לדעת בדיוק איך להשיג יותר סקס בקולג '. לסטודנטים רבים אין מושג כיצד לגשת למשימה מאיימת זו. אבל האמת היא שקיום יחסי מין בקולג' יכול להיות מתגמל ומרגש להפליא. ניתן לגשת לקבלה ותחזוקה של חיי מין במכללה על ידי ביצוע מספר טיפים ואסטרטגיות פשוטות.

ראשית, אל תפחדו לעשות את הצעד הראשון. זה טבעי להיות ביישן או לא נוח כשמדובר במין. אבל אם אתה רוצה סקס, תצטרך לשים את עצמך שם בחוץ ולהתחיל לדבר עם שותפים פוטנציאליים. להיות בשליטה על חיי המין שלך יכול להיות משחרר ותמיד יש דרכים להעסיק את הסובבים אותך במשחק.

שנית, ניסוי. המכללה היא הזמן המושלם להתנסות עם שותפים שונים ופעילויות מיניות. הקפידו לתקשר את הרצונות והצרכים שלכם לבני הזוג שלכם והיו פתוחים והרפתקנים. אם משהו לא מרגיש נכון, אמרו זאת ואל תפחדו לנסות דברים חדשים. עליך גם להקפיד להישאר בטוח על ידי שימוש בהגנה וקבלת בדיקות STI קבועות.

שלישית, השתמש באפליקציות חיבור. יש הרבה אפליקציות כמו טינדר או באמבל שמקלות יותר מתמיד למצוא אנשים בעלי דעות דומות שמחפשים מפגש מזדמן. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור פרופיל, ואתה יכול להתחיל להחליק ימינה או שמאלה כדי למצוא מישהו שמעורר את העניין שלך. אפליקציות אלה מקלות עליך להתחיל לדבר עם אנשים וגם מקלות עליך למצוא מישהו שמחפש את אותו סוג של חוויה שאתה. זכור להישאר בטוח גם בעת שימוש באפליקציות על-ידי היכרות ראשונית עם האדם לפני שתסכים להיפגש.

רביעית, צאו לחגוג. חיי הלילה הם חלק מרגש ומרגש מחיי המכללה. יציאה לברים, מועדונים או מסיבות בית היא דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים שמתעניינים באותו הדבר כמוך; מין. בדרך כלל לא חסרים שותפים פוטנציאליים לחקור באירועים אלה, אז אל תפחדו להתערבב ולהכיר אנשים. בנוסף, האווירה יכולה להפוך את הדברים למהנים ומרגשים יותר!

לבסוף, השקיעו זמן ומאמץ בחיי המין שלכם. התייחסו אליו כאילו היה כל חלק חשוב אחר בחייכם והקפידו להשקיע מאמץ כדי למצוא את מה שמתאים לכם ולשותפים שלכם. אם אתה מראש עם עצמך ואחרים לגבי מה שאתה מחפש, אתה יכול לוודא שאתה מפיק את המרב מחיי המין שלך במכללה.

להשיג יותר סקס בקולג 'פירושו להיות מודע לגבולות שלך ולגבולות של הסובבים אותך. חשוב לוודא ששני הצדדים מרגישים בנוח ונרגשים באותו רגע. קיום יחסי מין בזמן הלימודים בקולג' לא חייב להיות מאיים; זו יכולה להיות חוויה מדהימה ומספקת. אם אתה מבין את הטיפים והאסטרטגיות האלה, אתה בטוח לקבל יותר סקס בקולג '. בהצלחה!

ואם חסר לך סקס, אתה יכול להזמין נערות ליווי בתל אביב

מאמרים נוספים

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל
חדש!

לגלות את אבני החן הנסתרות של הרצליה: עיר חובה בישראל

הרצליה, הממוקמת על חוף הים התיכון, היא עיר מקסימה ושוקקת חיים בישראל שמציעה משהו לכל אחד. מחופיה היפים ועד לתרבות […]

לקריאה »
לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה
חדש!

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט אינטימי לתוך פינה שנויה במחלוקת של בלוגוספירה

כשזה מגיע לעולם הבלוגים העצום והשנוי במחלוקת לעתים קרובות, יש נושא אחד שממשיך לעורר סקרנות וקסם: בלוגים של סקס. פלטפורמות […]

לקריאה »
לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל
חדש!

לחשוף את קסמה של חיפה: מדריך לפנינה הנסתרת של ישראל

ישראל היא מדינה קטנה אך מגוונת, רוויית היסטוריה, תרבות ויופי. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות שלה כמו תל אביב […]

לקריאה »