איך להשיג יותר סקס בקולג '


נכתב בתאריך: 30/12/2023

עם כל כך הרבה הזדמנויות בקולג ', זה יכול להיות קשה לדעת בדיוק איך להשיג יותר סקס בקולג '. לסטודנטים רבים אין מושג כיצד לגשת למשימה מאיימת זו. אבל האמת היא שקיום יחסי מין בקולג' יכול להיות מתגמל ומרגש להפליא. ניתן לגשת לקבלה ותחזוקה של חיי מין במכללה על ידי ביצוע מספר טיפים ואסטרטגיות פשוטות.

ראשית, אל תפחדו לעשות את הצעד הראשון. זה טבעי להיות ביישן או לא נוח כשמדובר במין. אבל אם אתה רוצה סקס, תצטרך לשים את עצמך שם בחוץ ולהתחיל לדבר עם שותפים פוטנציאליים. להיות בשליטה על חיי המין שלך יכול להיות משחרר ותמיד יש דרכים להעסיק את הסובבים אותך במשחק.

שנית, ניסוי. המכללה היא הזמן המושלם להתנסות עם שותפים שונים ופעילויות מיניות. הקפידו לתקשר את הרצונות והצרכים שלכם לבני הזוג שלכם והיו פתוחים והרפתקנים. אם משהו לא מרגיש נכון, אמרו זאת ואל תפחדו לנסות דברים חדשים. עליך גם להקפיד להישאר בטוח על ידי שימוש בהגנה וקבלת בדיקות STI קבועות.

שלישית, השתמש באפליקציות חיבור. יש הרבה אפליקציות כמו טינדר או באמבל שמקלות יותר מתמיד למצוא אנשים בעלי דעות דומות שמחפשים מפגש מזדמן. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור פרופיל, ואתה יכול להתחיל להחליק ימינה או שמאלה כדי למצוא מישהו שמעורר את העניין שלך. אפליקציות אלה מקלות עליך להתחיל לדבר עם אנשים וגם מקלות עליך למצוא מישהו שמחפש את אותו סוג של חוויה שאתה. זכור להישאר בטוח גם בעת שימוש באפליקציות על-ידי היכרות ראשונית עם האדם לפני שתסכים להיפגש.

רביעית, צאו לחגוג. חיי הלילה הם חלק מרגש ומרגש מחיי המכללה. יציאה לברים, מועדונים או מסיבות בית היא דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים שמתעניינים באותו הדבר כמוך; מין. בדרך כלל לא חסרים שותפים פוטנציאליים לחקור באירועים אלה, אז אל תפחדו להתערבב ולהכיר אנשים. בנוסף, האווירה יכולה להפוך את הדברים למהנים ומרגשים יותר!

לבסוף, השקיעו זמן ומאמץ בחיי המין שלכם. התייחסו אליו כאילו היה כל חלק חשוב אחר בחייכם והקפידו להשקיע מאמץ כדי למצוא את מה שמתאים לכם ולשותפים שלכם. אם אתה מראש עם עצמך ואחרים לגבי מה שאתה מחפש, אתה יכול לוודא שאתה מפיק את המרב מחיי המין שלך במכללה.

להשיג יותר סקס בקולג 'פירושו להיות מודע לגבולות שלך ולגבולות של הסובבים אותך. חשוב לוודא ששני הצדדים מרגישים בנוח ונרגשים באותו רגע. קיום יחסי מין בזמן הלימודים בקולג' לא חייב להיות מאיים; זו יכולה להיות חוויה מדהימה ומספקת. אם אתה מבין את הטיפים והאסטרטגיות האלה, אתה בטוח לקבל יותר סקס בקולג '. בהצלחה!

ואם חסר לך סקס, אתה יכול להזמין נערות ליווי בתל אביב

מאמרים נוספים

סקס מזדמן: חקירת הנושא השנוי
חדש!

סקס מזדמן: חקירת הנושא השנוי

סקס מזדמן: חקירת הנושא השנוי במחלוקת מאחורי הנורמות החברתיות סקס מזדמן, הידוע גם בשם סקס ללא מחויבות, היה נושא לוויכוח […]

לקריאה »
לחקור את העולם של נערות ליווי בוונקובר: בטיחות תחילה
חדש!

לחקור את העולם של נערות ליווי בוונקובר: בטיחות תחילה

העיר ונקובר ידועה בנופיה היפים, בחיי הלילה הסואנים ובתרבות המגוונת שלה. אין זה מפתיע שהיא הפכה ליעד פופולרי עבור מטיילים […]

לקריאה »
הוא עולם של סווינגרים: חקירה של אורח חיים שלעתים קרובות אינו מובן
חדש!

הוא עולם של סווינגרים: חקירה של אורח חיים שלעתים קרובות אינו מובן

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת בני זוג, הוא נוהג שבו זוגות מחויבים עוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות או יחידים […]

לקריאה »